Produkty

Pakiety za 2 punkty

 

PAKIET 65
Pudełko śniadaniowe 700 ml
z bambusowym wieczkiem, PP z recyklingu

PAKIET 56
Kubek termiczny 360 ml stal nierdzewna
z recyklingu

Pakiet 55

Pudełko śniadaniowe 1,4l, lunchbox.

Bambusowe wieczko, pojemnik wykonany z PP z recyklingu, całkowita zawartość materiałów z recyklingu obliczona na podstawie wagi całkowitej przedmiotu: 44%, można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.
Pakiet 07

Powójne ścianki z próżnią pomiędzy, utrzymują temperaturę napojów ciepłych do 3 godzin oraz zimnych do 6 godzin, wieczko zapobiegające rozlewaniu, wykonany ze stali nierdzewnej z recyklingu z certyfikatem RCS (Recycled Claim Standard) który gwarantuje, że wykorzystane materiały pochodzą z recyklingu, całkowita zawartość materiału z recyklingu obliczona w oparciu o wagę całkowitą przedmiotu: 83%.

PAKIET 16
Torba Puma Teamgoal 23 - 81l

PAKIET 59
Ładowarka indukcyjna 15W RABS

Pakiet 55

Szerokość - 77 cm, Głębokość - 32 cm, Wysokość -  33 cm

Bardzo pojemna komora główna zapinana na dwukierunkowy zamek błyskawiczny. Kieszeń boczna, siateczkowa na gumce. Kieszeń boczna na zamek pomieści buty lub brudne ubrania. Dodatkowa kieszeń boczna na zamek na drobiazgi. Wzmocniony spód odporny na ścieranie i przemakanie. Podwójne uchwyty do przenoszenia z zapięciem na rzep. Wyściełany, regulowany i odpinany pasek na ramię. Logo PUMA Cat z boku torby.
Pakiet 55

Szybka ładowarka bezprzewodowa 15W.

Wykonana w 66% z ABS z recyklingu z certyfikatem RCS, zawartość materiałów z recyklingu obliczona w oparciu o wagę całkowitą produktu, działa z telefonami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego, wejście USB typu C 5V2A, 9V2A, 12V 1,5A, wyjście bezprzewodowe 5V1A, 9V1.1A, 9 V1, 67A 15W, 120 cm kabel USB typu C z TPE z recyklingu w komplecie.

PAKIET 64
Chłodzące kostki do napojów

Pakiet 55

4 kostki ze stali nierdzewnej wielkości 2,5 x 2,5 x 2,5 cm.

Zestaw chłodzących kostek do napojów 4 elementy. Pozwalają na schłodzenie napoju bez jego rozcieńczania, wykonane ze stali nierdzewnej, kostki należy umieścić na 3 godziny w zamrażarce przed użyciem - w pudełku.