Produkty

Pakiety za 20 punktów

 

PAKIET 25
Zestaw szczypiec-kluczy
KNIPEX - 5 częściowy

PAKIET 34
Szlifierka akumulatorowa
MAKITA DGA513ZJ

Pakiet 25

Zawiera szczypce-klucz
w pięciu różnych wersjach o długości
od 125 do 300 mm

Szczypce-klucz KNIPEX idealnie nadają się do delikatnego chwytania, przytrzymywania, ściskania i gięcia przedmiotów obrabianych, a każdy z nich zastępuje cały zestaw kluczy. Dzięki zwijanemu etui na narzędzia z wytrzymałego poliestru zapinanemu na rzepy narzędzia są dobrze chronione i zawsze pod ręką!

Pakiet 34

Akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy do tarcz o średnicy 125 mm zasilana akumulatorem Li-Ion 18 V. BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego, Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć. Technologia ADT - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy. Technologia AFT - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back). Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC, bez akumulatorów i ładowarki.

PAKIET 35
Odkurzacz
Bosch GAS 12-25 PL

Pakiet 35

Maksymalna moc nominalna 1250 W
Pojemność zbiornika 21 l

Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro. Opatentowana przez firmę BOSCH technologia oczyszczania filtra zapewnia równomierną siłę ssania i redukuje częstotliwość ręcznego czyszczenia filtra. Filtr HEPA H13 zatrzymuje 99,95% cząsteczek drobnego pyłu. Dłuższa żywotność głównego filtra dzięki zastosowaniu filtra wstępnego o dużej powierzchni.